Trzeciego maja na terenie powiatu przysuskiego odbyły się uroczyste obchody upamiętniające Konstytucję 3 - go Maja.
Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej, po której nastąpił przemarsz do miejsca obchodów. Uczestniczyły w nim poczty sztandarowe ze straży pożarnej PSP i OSP, harcerze oraz uczniowie ze szkół wraz z przybyłymi mieszkańcami. Po dotarciu na miejsce nastąpiło złożenie wiązanek. Delegacje powiatu wzięły udział w uroczystościach w Przysusze, Skrzyńsku i Odrzywole.
Zapraszamy do fotogalerii


