Z okazji Święta Strażaków obchodzonego w dniu św. Floriana życzymy wszystkim strażakom Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej i pozostałym osobom związanym ze strażą pożarną - wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności i satysfakcji z wykonywania zawodu obdarzonego tak wielkim zaufaniem społecznym. Składamy Wam wyrazy uznania za trud i ryzyko jakie podejmujecie w ochronie życia i mienia ludzkiego.
Niech Święty Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności!
Starosta Przysuski Marian Niemirski
Wicestarosta Przysuski Marek Kilianek
Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Wochniak


